ورود به سایت

آشنايی با مجله آنلاين پی سی آرنا

در دنيای امروز فناوری بخش بزرگی از زندگی آدم ها را تشکيل می دهد.همراه با پی سی آرنا ياد بگيريم به طور صحيح از فناوری استفاده کنيم.

همراه با مجله آنلاين پی سی آرنا سطح دانش و مطالعه خود را بهبود ببخشيد

پی سی آرنا يک مجله آنلاين در حوزه فناوری و سبک زندگی است که در بهار ١٣٩٨ فعاليت خود را آغاز کرده است. گروه اصلی بنيان گذار پی سی آرنا سابقه فعاليت از سال ١٣٨۶ در دنیای کامپیوتر را در کنار همديگر دارا می باشند و از جوانی تاکنون مقداری تجربه در دنيای بی حد و مرز دانش و فناوری کسب کرده اند، اقدام به تأسیس وب سايت پی سی آرنا نمودند تا مجله ای فاخر به صورت آنلاین دارای مقالات و مباحث همراه با منابع معتبر و موضوعات قابل بحث و گفتگو در کنار کاربران عزيز ايرانی ايجاد کرده باشند.
پی سی آرنا شامل تیمی از کارشناسان و افراد متخصص است و به بررسي اخبار و ارائه مقالات بروز در زمينه های فناوری اطلاعات، موبايل و لپ تاپ، سيستم های کامپيوتری، مباحث مربوط به شبکه و امنيت، برنامه نويسی کاربردی و تحت وب، طراحی وب سايت و مباحث تجارت الکترونيک، بازی های کامپيوتری، علم و نجوم و ديگر موضوعات مرتبط با دنيای فناوری نوين می پردازد.
اما اين تنها حوزه های فعاليت گروه پی سی آرنا نمی باشد و با بهره گيری از افراد متخصص در زمينه های روانشناسی و سلامت ذهن، سلامت فيزيکی و سبک زندگي سالم سعی داريم تا در مجله آنلاين پی سی آرنا درييچه ای جديد از مقالات و مشاوره های آنلاين براي کاربران عزيز ايرانی ايجاد نمائيم.
همچنين مجله آنلاين پی سی آرنا در زمينه معرفی و بررسی مقالات و مباحث مربوط به تاريخ، معرفی کتاب های برتر براي مطالعه، بررسی موسيقی های فاخر، معرفی و بررسی دنيای فيلم و سريال و مباحث مربوط به شعر و ادبيات فعاليت می نماید.

با تیم متخصص پی سی آرنا بیشتر آشنا شوید

ما در پی سی آرنا همواره به دنبال استفاده از متخصصان و کارشناسان مناسب برای ارسال مطالب در وب سایت هستیم و صرفا به دنبال مترجم نیستیم!

میلاد اسلامی
میلاد اسلامیموسس پی سی آرنا - کارشناش فناوری اطلاعات - طراح وب و نویسنده
-------کارشناس نرم افزار - متخصص برنامه نویسی
معین فرخ تاج
معین فرخ تاجدکترای روانشناسی - محقق و نویسنده مقالات علمی