Lenovo در بروزرسانی محصولات خود از پردازنده‌های نسل 10 اینتل بهره برد. این سیستم‌های جدید شامل لپ‌تاپ 14 اینچی و 15 اینچی Yoga C940 2-in-1، Yoga C740 در دو اندازه و Yoga C640 که 13 اینچی است خواهد بود. از بین محصولات مختلف، Yoga C940 جدید 14 اینچی، جالب‌ترین و جذاب‌ترین گزینه است، زیرا این محصول در بین لپ‌تاپ‌های Intel's Project Athena در لیست لپ‌تاپ‌های نازک ، سبک و ماندگار قرار گرفته است.

 

لپ‌تاپ‌های Lenovo Yoga با پردازنده نسل 10 اینتل

Yoga C940 چند بروزرسانی مبتنی بر هوش مصنوعی اضافی دارد که از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به Super Resolution اشاره کرد که فیلم‌ها را با رزولوشن (Full HD (1080p و بالاترین کیفیت به تصویر خواهد کشید. همچنین یک نرم افزار با نام Q-Control ارائه می‌دهد که عملکرد سیستم را تنظیم می‌کند و با فعال کردن "حالت خنک کننده داخلی"، عمر باتری را بهینه خواهد کرد. این کار برای کنترل بهتر فن لپ‌تاپ، دمای لپ‌تاپ را کنترل می‌کند و لنوو می‌گوید انتظار دارد که باتری این محصول حداکثر 17.5 ساعت در حالت Full HD عمر داشته باشد. مانند اکثر لپ‌تاپ‌های ویندوز، Yoga C940 همچنین از قابلیت Modern Standby برای انجام وظایف در زمان بیکار بودن کامپیوتر برخوردار بوده است. برخی از این لپ‌تاپ‌های جدید Yoga نیز در بروزرسانی‌های خود دستیار صوتی الکسا را دریافت کرده اند. به طور خاص، برخی از آن‌ها از پشتیبانی چند زبانه (انگلیسی و آلمانی) بهره برده اند. این دستیار صوتی در قفل صفحه نیز کارایی خواهد داشت، بنابراین می‌توانید حتی در حالت Sleep کامپیوتر، با دستیار صوتی خود صحبت کنید. فقط باید مطمئن شوید که درب سیستم برای این کار باز باشد. این لپ‌تاپ‌های جدید در ماه اکتبر عرضه می‌شوند.

مدل 14 اینچی Yoga C940 با قیمت 1250 دلار و همتای 15 اینچی آن با قیمت 1710 دلار عرضه خواهند شد. C740 و C640 هم به ترتیب با 870 دلار و 850 دلار در دسترس قرار خواهند گرفت.