استودیو بند در کنار اعلام تاریخ انتشار حالت نیو گیم پلاس بازی Days Gone از آپدیت جدیدی نیز برای این بازی زامبی محور رونمایی کرد.

سال جاری و پس از تاخیرهای مختلف بالاخره بازی Days Gone،‌ جدیدترین ساخته‌ی بند استودیو که آثاری همچون سایفون فیلتر در کارنامه‌ی آن‌ها دیده می‌شود،‌ به‌صورت انحصاری راهی پلی استیشن ۴ شد و نتوانست درحد و اندازه‌های آثار انحصاری پلی استیشن 4 مثل آنچارتد، بلادبورن، پرسونا یا بیشتر ظاهر شود و درقامت یک بازی کاملا متوسط، تقدیم طرفداران سونی شد. ایرادها و باگ‌های فنی بازی از جمله همخوان نبودن صدای کاراکترها با حرکات لب‌های آن‌ها، دیر لود شدن بافت‌ها، افت فریم و موارد بیشتر باعث شدند تا تیم سازنده‌ی بازی پس از عرضه‌ی اثر، شروع به‌انتشار آپدیت‌های مختلف کند تا وضعیت بازی بهتر شود. تا به‌امروز کنار آپدیت‌هایی رایگان که عملکرد فنی بازی را بهبود می‌بخشیدند، محتویات مختلف، درجه‌های سختی متنوع و چالش‌های روزانه/هفتگی هم به‌بازی اضافه شده‌اند. امروز و در جریان آخرین اخبار بازی، استودیو بند مشخص کرد که بازی هفته‌ی آینده میزبان حالت نیوگیم پلاس و مواردی کاملا تازه خواهد شد.

طبق اعلامیه‌ی رسمی استودیو سازنده‌ی بازی، گیمرها از تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) می‌توانند آپدیت جدید، رایگان و حجیم بازی را دریافت کنند. با شروع دوباره‌ی بازی در حالت نیوگیم پلاس،‌ به‌تمامی تفنگ‌ها، آپگریدها، NERO Boosterها، مهارت‌‌ها و موارد این‌چنینی که در دور قبلی بازی خود به‌دست آورده بودید،‌ دسترسی خواهید داشت. علاوه بر حالت نیوگیم پلاس، آپدیت جدید بازی، دو درجه‌ی سختی تازه با نام‌های Hard II و Survival II را هم به‌بازی اضافه خواهد کرد. کنار این موارد، یک تفنگ تازه از بازی سایفون فیلتر هم قرار است راهی جهان فریکرزده‌ی «دِیز گان» شود که قطعا برای هواداران Syphon Filter، خاطره‌انگیز خواهد بود.