شرکت اتومبیل سازی بوگاتی در حال ساخت یک مدل ویژه است. تصمیم بر این شده که اتومبیل 33000 دلاری بوگاتی برای کودکان فقط در 500 نمونه ساخته شود. اتومبیل بوگاتی برای کودکان دو خبر مهم به همراه دارد. خبر خوب! بوگاتی در حال ساخت اتومبیلی است که قیمت آن کمتر از یک موستانگ GT می‌باشد. خبر بد! این اتومبیل برای بچه‌ها طراحی شده است.

تولید انبوه بوگاتی برای کودکان
قرار است تمامی این نمونه‌ها نیز به فروش برسند. همچنین آن‌ها می‌خواهند نام و نام خانوادگی ثبت نام کنندگان لیست ذخیره را جمع آوری نمایند. این کار برای مواقعی است که شخصی از سپرده گذاران که از پیش ثبت نام کرده‌اند، تصمیم بگیرد برای 33000 دلار خود استفاده بهتری داشته باشد. اگرچه ما نمی‌توانیم تصور کنیم که نتیجه این کار چه خواهد بود؛ اما، اگر فرزندی دارید، این اسباب بازی مورد نظر شماست.

 

مشخصات فنی اتومبیل 33000 دلاری بوگاتی برای کودکان
Bugatti Baby II یک ماکت در مقیاس 75 درصدی از مدل 1924 Type 35 Lyon Grand Prix است. این بدان معنی می‌باشد که در واقع جایی برای بزرگسالان نیز در اتومبیل وجود دارد که بتوانند از آن استفاده کنند. اتومبیل 33000 دلاری بوگاتی برای کودکان یک صندوق پدال قابل تنظیم دارد که تعویض راننده بین استادان جهان و فرزندان آن ها را تسهیل می‌کند.

در حالت کودک، Bugatti Baby II دارای 1.3 اسب بخار قدرت و برد 12.4 مایل در ساعت است. حالت بزرگسالان، قفل 5.4 اسب بخار و 28 مایل در ساعت را باز می‌کند. اما برخی از نسخه های این اتومبیل دارای «کلید سرعت» هستند (دقیقاً مانند Chiron و Veyron قبل از آن) که 13.4 اسب بخار را فعال می‌سازد و باعث محدود شدن سرعت می‌شود. پک باتری قابل جابجایی آن دارای ظرفیت 1.4 کیلو وات ساعت است؛ اما با این حال می تواند تا 2.8 کیلو وات ساعت هم برسد. این تدابیر برای آن دسته از خریدارانی که دارای مسیرهای رانندگی واقعا طولانی هستند صورت گرفته است. باتری بزرگ تر حدود 19 مایل برد دارد.

 

اتومبیل بوگاتی برای کودکان و امکانات آن
وزن اتومبیل اصلی بوگاتی برای کودکان حدود 500 پوند می‌باشد. حدود یک دهم یکی از این پوندها، به نشان نقره جامد روی دماغه اتومبیل اختصاص یافته است. همچنین یک ریموت کنترل برای خریداران وجود دارد که می تواند موتور را خاموش کند، بنابراین به یاد داشته باشید که به راحتی نمی‌توانید فرار کنید!

سه نسخه از این اتومبیل وجود خواهد داشت تا اطمینان حاصل شود که تمامی افراد حسادت را تجربه خواهند کرد. Baby II اتومبیل استاندارد با بدنه کامپوزیتی است. اگر والدین شما واقعا شما را دوست داشته باشند، حداقل برای Baby II Vitesse، که دارای بدنه فیبر کربنی و نیز کلید سرعت است، سریع تر اقدام می‌کنند. نام Bugatti Baby II دلالت بر این دارد که یک Bugatti Baby I نیز وجود داشته است؛ اما صریحا، ما نمی‌توانیم برای بررسی این مسئله زحمت بکشیم.